Dołącz do naszych akcji

#BiegamDobrze

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę wspólnie z Fundacją Maratonu Warszawskiego zaprasza biegaczy do aktywnego włączenia się w niesienie pomocy poprzez bieganie w ramach akcji #BiegamDobrze.

Jeśli uważasz, że każde dziecko powinno mieć szczęśliwe dzieciństwo…
Jeśli lubisz biegać, chcesz pomóc dzieciom i zostać DOBROCZYNNYM BOHATEREM…
Jeśli nie biegasz, ale chcesz wesprzeć dobry cel…

Dołącz do grona biegaczy charytatywnych Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, którzy łączą bieganie i pomaganie. Razem możemy dać dzieciom siłę!

Wystarczy, że na nadchodzące wydarzenia biegowe zapiszesz się specjalną ścieżką charytatywną #BiegamDobrze i wybierzesz naszą fundację!

Aktualne biegi

Już 24 września możesz pobiec dla dzieci Maraton, Sztafetę lub Bieg na Piątkę! Zapisz się teraz, wybierając ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze i Fundację Dajemy Dzieciom Siłę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/ 

  • 39. PZU Maraton Warszawski – królewski dystans – możesz połączyć dumę z pokonania go z pomaganiem dzieciom.
  • Sztafeta Maratońska – to propozycja dla trzyosobowych drużyn. Dystanse do przebiegnięcia to ok. 11 km + 21 km + 10 km; jeśli boisz się, że nie przebiegniesz dystansu maratońskiego samodzielnie – to opcja dla Ciebie – musisz tylko zebrać drużynę!
  • Bieg na Piątkę – przybij piątkę dla dzieci! Dystans 5 kilometrów jest w zasięgu każdego, Ty też możesz pobiec! A kiedy wiesz, że każdy kilometr pomaga, nie odpuścisz żadnego treningu!

Czekamy na Was!

RAZEM #DajemyDzieciomSile!

Jak pobiec i wesprzeć podopiecznych fundacji?

List Od... Św. Mikołaja

Zakończyliśmy trzecią edycję akcji „Wyślij list… Od Św. Mikołaja”!

W tym roku pomogliśmy Mikołajowi wysłać ponad 3 tysiące listów i udało się nam zebrać ponad 55 tysięcy złotych! Dziękujemy!!!

Cały dochód z akcji wesprze projekt utworzenia w Polsce specjalistycznych centrów pomocy dzieciom krzywdzonym, które planujemy powołać już w tym roku.

Kolejna odsłona akcji już w listopadzie. Do zobaczenia!