Aktualności

23.6.2017

Już 27 czerwca w Warszawie inauguracja lata z „Sieciakami na wakacjach”

„Sieciaki na wakacjach” to seria wakacyjnych pikników edukacyjnych organizowanych przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundację Dzieci Niczyje) i Fundację Orange w ramach europejskiego projektu „Safer Internet”. W tym roku „Sieciaki na wakacjach” pojawią się 27 czerwca w Warszawie, podczas inauguracji akcji „Lato w mieście”, 2 lipca w Tychach […]

więcej

20.6.2017

Powiedz NIE

Ruszyła ogólnoeuropejska kampania wymierzona w proceder szantażu i wymuszeń seksualnych on-line popełnianych na dzieciach i młodzieży.

więcej

17.5.2017

17 maja – Dzień Telefonów Zaufania dla Dzieci

Inicjatorem tego święta jest Child Helpline International – organizacja zrzeszająca 181 telefonów zaufania dla dzieci. Polskie obchody święta od lat organizuje Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, która prowadzi jedyny w naszym kraju telefon zaufania stowarzyszony w CHI.

więcej

12.5.2017

Digital Youth Forum już 25 maja!

Digital Youth Forum (DYF) to jednodniowe wydarzenie, dotyczące kreatywnego wykorzystania nowych technologii i bezpieczeństwa online. W tym roku odbędzie się 25 maja w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

więcej

11.5.2017

Rzecznik Praw Dziecka pyta rząd o wsparcie Telefonu Zaufania 116 111

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 jest w kryzysie. Od tego roku stracił finansowanie ze środków publicznych. Rzecznik Praw Dziecka pyta rząd o wsparcie linii i zwraca uwagę, że dofinansowanie MSWiA zapewniłoby stabilizację oraz ciągłość działań podejmowanych przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

więcej