Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Wspieraj nas
Przekaż darowiznę

Co 2 minuty odbieramy telefon od dziecka, które jest w kryzysie i potrzebuje pomocy. Co roku interweniujemy ok. 500 razy razem z policją i pogotowiem, gdy życie lub zdrowie dziecka jest zagrożone. Każdego dnia w Polsce dzieci doświadczają wykorzystania seksualnego.
Aby skutecznie im pomagać potrzebujemy Twojego wsparcia finansowego! Każda suma robi różnicę.   

telefon zaufania dla dzieci i młodzieży działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Wspieraj regularnie – polecenie zapłaty

Osoby, które chcą nas wspierać regularnie wpłatami z konta bankowego, zapraszamy do podpisania formularza polecenia zapłaty. Darowizny przekazywane FDDS w tej formule są dla organizacji wsparciem szczególnym. Dzięki nim mamy możliwość planowania budżetu, który przeznaczamy na pomaganie dzieciom. Ta metoda pozwala na ograniczenie kosztów administracyjnych Fundacji.

Jeśli chcesz założyć polecenie zapłaty, prosimy o kontakt na przyjaciel@fdds.pl. Zadzwonimy do Ciebie, aby uruchomić proces.

Wspieraj regularnie

Stałe wpłaty podnoszą naszą skuteczność do potęgi! Darczyńcy, którzy wspierają nas regularnie, zapewniają ciągłość pomocy dla dzieci, które doświadczają różnych form przemocy i wykorzystywania. Wystarczy, że wskażesz dowolną kwotę, jaką chcesz nas wspierać, a zostanie ona automatycznie pobrana co miesiąc, by pomoc dzieciom była możliwa.

Przekaż 1,5%

Twoje 1,5% sprawia, że możemy pomóc kolejnemu dziecku, które doświadczyło krzywdzenia i potrzebuje kompleksowej i specjalistycznej pomocy. Przekaż 1,5% podatku i daj dzieciom siłę.  

Wspieraj nasze zbiórki

Urodziny, imieniny, wesele? Życzliwe gesty są na wagę złota. Rozdawajmy je z hojnością, otwartym sercem i odwagą. Każda okazja jest dobra, aby rozpocząć zbiórkę dla naszych podopiecznych. Twoja zbiórka to realna pomoc dla dzieci pokrzywdzonych przestępstwem.

Zostań biegaczem charytatywnym

Weź udział w  46. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim i biegu towarzyszącym na 10 km poprzez ścieżkę charytatywną i wesprzyj Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. W słusznej sprawie biegnie się lżej!

Zaangażuj swoją firmę

Darowizna? CRM? Wolontariat pracowniczy? Im więcej osób, instytucji i organizacji walczy z problemem krzywdzenia dzieci, tym większa świadomość problemu i szansa na ochronę najmłodszych.

Nasi fundraiserzy

Poznajcie naszą wspaniałą drużynę! Mogą odwiedzić Was w domach, zaczepić na ulicy, czy w parku. Możecie spotkać ich w Centrach Handlowych lub na różnych wydarzeniach. 

Jak wykorzystywaliśmy nasze fundusze w 2023 roku? 

 • 68 866 odebranych połączeń 
  od dzieci i młodzieży

 • 5 047 konsultacji psychologicznych
  i indywidualnych sesji
  terapeutycznych z dziećmi

 • 5 671 konsultacji psychologicznych
  i indywidualnych sesji terapeutycznych
  dla opiekunów 

Zobacz szczegóły